1. Český on-line SNAG turnaj 2015

Termín konání 22.dubna 2015 od 13,00 do 19,00 hodin:
 

STARTOVNÍ LISTINA:                

 

Chateau St. Havel - tým 1:      139   Hole-in-One                          Chateau St.Havel - tým 2:       126    3. místo v soutěži družstev                            

Ondřej Šťáhlavský, 8 let        36                                                    Tomáš Semerád, 13 let            30

Viky Ding,                            42                                                    Jan Vaněček, 10 let                 30

Šimon Eršlégr,                     27   H-I-O                                          Aneta Cerovská, 10 let             29

Klára Čadilová, 8 let             34                                                     Linda Cerovská, 8 let                37

náhradníci: Tomáš Vinkler, 5 let                                                     náhradníci: František Saward, 11 let

                  David Šťáhlavský 5 let                                                                 Lucy Saward, 6 let

Instruktorka obou týmů:  Kateřina Mašínová

 

Golf Club Praha:             117     2.místo                            ZŠ Vojnovičova, Ústí n.Labem:     159, Hole-in-one                                  

David Neužil, 10 let           27                                               Adam Palán, 10 let                  33                  

Adam Jebousek, 14 let      32                                               Lukáš Libák, 9 let                     44

Jonatan Fisher, 12 let        28                                               Adam Novotný, 8 let                 37     H-I-O

Janek Weitz, 12 let            30                                               Kryštov Vojtěch Karas, 9 let       45

instruktoři týmu: Jakub Švarc, Jiří Moučka                        Instruktorka: Pavla Diepoltová

 

ŠPSP Riegrova, Čes. Budějovice:      207                                    ZŠ Zliv:                            237

Petr Pohlodko, 17 let               36                                                Tomáš Trojan, 14 let            51

Markéta Bláhová, 11 let           44                                                Jan Čaloun, 10 let                68

Dominik Jiroušek, 10 let           53                                                Michal Štěpánek, 12 let        44

Matěj Lonsmín, 8 let                74                                                Denis Blažek, 4 let               74

 

GC Hluboká n.Vlt. - tým A:       167                                               GC Hluboká n. Vlt. - tým B:        163

Michal Blažek, 11 let             38                                                      Nikola Květounová, 9 let            43

Vojtěch Boháč, 8 let              46                                                      Emma Jandová, 13 let              39

Jan Vosol, 7 let                    42                                                       Jakub Janda, 13 let                  45

Lukáš Hons, 8 let                  41                                                      Barbora Biskupová, 9 let            36

 

ZŠ Kubatova, České Budějovice       166

Karolina Peiskerová, 13 let    42

Natalie Lacko, 10 let             34

Šimon Šebestík, 9 let           54

Hana Havlátková, 9 let          36                                         

instruktoři všech pěti týmů: Pavel Ambrož, Jirka Filip

 

ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk - tým 1:      171                                     ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk - tým 2:    143, Hole in-one

Dominik Zapletal, 7 let                  44                                               Tomáš Mondek, 7 let                 46

David Zlámal, 7 let                       --                                                 David Lorenc, 7 let                    34

Samuel Krpec, 7 let                      40                                                Václav Šíma, 6 let                    37

Anna Jabůrková , 7 let                   43                                               Břetislav Obšil, 7 let                    --

Matyáš Köhler, 7 let                      44                                               Jakub Trunda, 6 let                  26   H-I-O  3.místo v soutěži jednotlivců

Instruktorka obou týmů: Kamila Mikolecká

 

ZŠ Juventa Milovice.:   155, Hole-in-One                                       TGM Milovice,      211,   Hole-In-One

Jan Kašjak, 10 let                  39                                                     Vojtěch Hron, 6 let                    68

Mohamad Yamany, 10 let       38                                                     Lucie Brabcová, 6 let                65

Kolářová Ester,                      33                                                     Eliška Marková, 10 let               39

Hýblová Sára                        45    H-I-O                                          Jakub Hnízdo, 6 let                    39,  H-I-O

Instruktor obou týmů: Lukáš Kounovský                                       Náhradnice: Pavla Trunecká, 7 let

 

ZŠ Třešť - tým 1:                 116     1. místo družstva                            ŽŠ Třešť - tým 2             --

Jan Čábel, 14 let                  28                                                           Tereza Maryšková, 8 let    --

Jan Vyhlídal, 11 let               27                                                           Jiří Melichar, 9 let            --

Josef Smetana Jr., 14 let      23      1.-2. místo jednotlivci                  Jakub Rapouch, 9 let        --

Karolína Svobodová, 9 let     38                                                           Petra Smetanová, 5 let     --

Instruktoři obou týmů: Josef Smetana, Zdeněk Šimek

 

ZŠ Telč:                             156                                                       Golf Resort Písek:        163

Klára Petrů, 9 let                34                                                          Martin Čech, 5 let           38

Dominik Herbrick, 8 let        44                                                          Jan Kunšta, 7 let             42

Tomáš Mátl, 8 let               39                                                          Vilém Braun, 9 let           31

Vojtěch Tripal, 9 let            39                                                          Štěpán Staněk, 7 let        52

náhradník: Štefan Horváth, 10 let

instruktoři: Zdeněk Šimek, Karel Navrátil                                        Instruktor: Jan Lískovec

 

GA Skopový - Golf Skalica:        151

Filip Buček, 7 let                  36                  

Adam Stašek, 7 let              51

Ester Stašková, 9 let            33

Benjamin Buraj, 8 let            31

Instruktorka: Ľubica Bučková

 

ZŠ Opatovice nad Labem - tým A:      143                                        ZŠ Opatovice nad Labem - tým B:    171 Hole-in-one,

Adéla Morávková, 12 let                38                                                 Tomáš Horáček, 7 let                     49                   

Eliška Dostálová, 12 let                 41                                                 Vadym Roshkanyuk, 11 let              41

Justýna Šafaříková, 8 let             23    1.-2.místo jednotlivci             Václav Horáček, 11 let                    41          

Natali Buzková, 10 let                   41                                                 Diana Maixnerová, 10 let                40  H-I-O

náhradníci: Jiří Pečenka 8 let,     55

Vanesa Baierová 8 let                56

Instruktor obou týmů: Bohumír Šafařík

 

ZŠ Jirásková nám., Hradec Králové - tým A:       138                        ZŠ Jiráskovo nám., Hradec Králové - tým B:    140, Hole-in-one

Václav Hornych, 13 let                            30                                      Damian Michálek, 8 let             37  H-I-O

Kristián Barvíř, 9 let                                33                                     Katřina Kalhousová, 7 let          40

Karel Nový, 8 let                                     42                                     Katrin Pultarová, 7 let               36

David Kolář, 8 let                                    33                                     Daniel Klimt, 10 let                   27

Náhradníci:  David Klimt 7 let,      38

Apolena Barvířová 5 let,              48

Evelína Barvířová 5 let                53

Instrukrorka obou týmů: Zuzana Eliášová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Ittec, s.r.o. AOS Modletice
Modletice 106
251 01 Říčany u Prahy
GSM +420 774 810 101 ldvorska@ittec.cz. ldvorska@czsga.cz